Tiskové zprávy

Subscribe to RSS kanál

Press

TISKOVÁ ZPRÁVA – Filmový festival FLIM 2018

V úterý 17. dubna začne v pražském kině Pilotů již 11. ročník Festivalu tibetských filmů a filmů o Tibetu FLIM 2018. Pořadatelem festivalu je Potala, o. p. s., která si dala za cíl pravidelně seznamovat domácí obecenstvo nejen s nejnovějšími či historickými dokumentárními snímky, ale i s autorskou tvorbou tibetských režisérů tvořících v Číně i v exilu.

TISKOVÁ ZPRÁVA – Filmový festival FLIM 2017

V pondělí 3. dubna začne v pražském kině Aero již 10. ročník Festivalu tibetských filmů a filmů o Tibetu FLIM 2017. Pořadatelem festivalu je Potala, o. p. s., která si dala za cíl pravidelně seznamovat domácí obecenstvo nejen s nejnovějšími či historickými dokumentárními snímky, ale i s autorskou tvorbou tibetských režisérů tvořících v Číně i v exilu.

Tisková zpráva 16.4. 2012

Festival tibetských filmů a filmů o Tibetu FLIM nabízí širokou škálu doprovodných akcí


2. Tisková zpráva 16. 4. 2012


Festival FLIM – Festival tibetských filmů a filmů o Tibetu, který proběhne 18. – 20. dubna v pražském kině Aero, bude provázet řada akcí. Filmy režisérů Pema Tsedena, Jangbua, Ma Li, Lynn True a Nelsona Walkera doplní výstava panoramatických fotografií Jaroslava Poncara a debaty se zajímavými hosty.

Tisková zpráva 30. 3. 2012

6. ročník Festivalu tibetských filmů a filmů o Tibetu FLIM
přináší realistický pohled na současnou tibetskou společnost a kulturu

1. Tisková zpráva 30. 3. 2012

18. – 20. dubna proběhne v pražském kině Aero již 6. ročník festivalu FLIM – Festivalu tibetských filmů a filmů o Tibetu. Letošní ročník oproti předchozím nabídne pohled na tibetskou kulturu zprostředkovaný převážně tvůrci, kteří v Tibetu, respektive na území Číny, žijí.